Monthly Archive: Marzec 2019

Wybieramy oświetlenie do domu! Lampki jako interesujące rozwiązanie gwarantujące oryginalny wystrój wnętrz oraz świetne oświetlenie

sypialnia
Chcąc zagwarantować sobie doskonałe oświetlenie a także jak również oryginalny wnętrza powinniśmy wybrać się na lampę kryształową. Ogromną popularnością cieszą się aktualnie lampki nocne, które są nie tylko bardzo stylowe, ale również funkcjonalne. Różnorodność wzorów jak również kolorów lampek sprawia, że każda osoba może zdecydować się na takie rozwiązanie, które najlepiej będzie odpowiadało jej własnym oczekiwaniom.

Jak ozdobić ściany w mieszkaniu? Atrakcyjne podpowiedzi.

Fototapeta
Fototapety i tapety zaistniały jako dość popularny element wystroju mieszkań w końcówce lat 80-tych i z początkiem lat ’90 minionego. Nawet nawet lokale gastronomiczne zaczęły ozdabiać ściany wnętrz kolorowymi tapetami. Nieco później widok pasma górskiego czy lasu na całej ścianie przestały być modne i nadeszła moda na jednolite ściany lub zestawiania 2 kolorów ścian w jednym pomieszczeniu.

Najlepsze wzory fototapet

fototapeta z miastem
Nowojorska sceneria to doskonałe miejsce pełne niezwykłych inspiracji. Wielu wielbicieli sztuki współczesnej, jazzu , a także filmów Woody’ego Allena pragnie wprowadzić atmosferę tego magicznego miejsca do swojego pokoju. To niezwykłe miasto w Stanach Zjednoczonych naprawdę tętni życiem, co uwieczniło wielu genialnych fotografów.

Obecne meble wg włoskich designerów to rarytas na polskim rynku

meble
Dziś wybieramy meble, które bardzo dobrze wyglądają i są przy okazji funkcjonalne. Tak, więc ludzie, którzy biorą udział w projektowaniu mebli wiedzą, że tak samo istotny jest design jak to, czy szafa zmieści odpowiednią ilość ubrań. Z tego powodu właśnie tak pasującą nam opcją są nowoczesne meble włoskie. Ludzie z Włoch już dawno doszli do wniosku, że należy połączyć przyjemne z pożytecznym i nie chodzi tu tylko o szafy, ale również o komody, stoły, materace i wszystkie mniej lub bardziej zauważalne w domu elementy. Jeżeli więc mamy zamiar kupić meble, które będą pięknie wyglądały i na dodatek na pewno damy radę w nie wszystko zmieścić, to powinniśmy wybrać meble włoskie.