Monthly Archive: Marzec 2019

Wybieramy oświetlenie do domu! Lampki jako interesujące rozwiązanie gwarantujące oryginalny wystrój wnętrz oraz świetne oświetlenie

sypialnia
Chcąc zagwarantować sobie doskonałe oświetlenie a także jak również oryginalny wnętrza powinniśmy wybrać się na lampę kryształową. Ogromną popularnością cieszą się aktualnie lampki nocne, które są nie tylko bardzo stylowe, ale również funkcjonalne. Różnorodność wzorów jak również kolorów lampek sprawia, że każda osoba może zdecydować się na takie rozwiązanie, które najlepiej będzie odpowiadało jej własnym oczekiwaniom.

Jak ozdobić ściany w mieszkaniu? Atrakcyjne podpowiedzi.

Fototapeta
Fototapety i tapety zaistniały jako dość popularny element wystroju mieszkań w końcówce lat 80-tych i z początkiem lat ’90 minionego. Nawet nawet lokale gastronomiczne zaczęły ozdabiać ściany wnętrz kolorowymi tapetami. Nieco później widok pasma górskiego czy lasu na całej ścianie przestały być modne i nadeszła moda na jednolite ściany lub zestawiania 2 kolorów ścian w jednym pomieszczeniu.

Najlepsze wzory fototapet

fototapeta z miastem
Nowojorska sceneria to doskonałe miejsce pełne niezwykłych inspiracji. Wielu wielbicieli sztuki współczesnej, jazzu , a także filmów Woody’ego Allena pragnie wprowadzić atmosferę tego magicznego miejsca do swojego pokoju. To niezwykłe miasto w Stanach Zjednoczonych naprawdę tętni życiem, co uwieczniło wielu genialnych fotografów.