Monthly Archive: Grudzień 2019

Nareszcie jesteś posiadaczem własnego domu z ogródkiem

przykład schodów drewnianych
Po wielu latach życia w bloku cenisz sobie ten komfort i z chęcią rozmyślasz już teraz, w jaki sposób zaaranżować swój ogród, aby wiosną już mieć możliwość tam spokojnie odpoczywać.
Wyczekiwałeś na tę chwilę ogromnie długo, z tej przyczyny z takim wyprzedzeniem i werwą już teraz zaczynasz planować, w jaki sposób urządzić swój ogród, byś ciepłą porą posiadał już cudowne miejsce do odpoczynku.

Tapety, fototapety, czy malowanie ścian?

naklejki na ścianę
Pomalowanie ścian, tapety, czy może fototapety? Którą alternatywę dobrać ażeby aranżacja pomieszczeń w naszym domku była wyjątkową? Przy pomocy ścian można odprawić czary: stworzyć iluzję, że salon jest wyższy, większy, bardziej interesujący, z kolei konkretne barwy ścian mogą wpłynąć na nasz humor i samopoczucie.

Jakie atuty mają meble tapicerowane i dlaczego warto się na nie zdecydować?

fotel z tapicerką
Meble tapicerowane cieszą się narastającą renomą, a fabrykantów mebli tapicerowanych jest naprawdę wiele. Bez problemu odnajdziemy teraz fabrykantów, którzy proponują jakościowe, solidnie sporządzone i jednocześnie gustowne umeblowanie tapicerowane. Jeśli jednak nie jesteś do końca pewny co do zakupienia tego typu mebli, powinieneś poznać ich najważniejsze wartości.