Monthly Archive: Maj 2020

W oczekiwaniu na dziecko

półka
Oczekiwanie na dziecko to wspaniały i niespokojny czas. Jeszcze przed chwilą największym problemem było to, dokąd wyjedziecie na wakacje lub jaki wybrać kolor ścian do sypialni, a teraz…Macie świadomość, że przyjście dziecka na świat to wiele nowych zajęć, nowości, to zwrot dotychczasowego życia o 180 stopni, to zupełnie inne ważności, to troska o najmniejszego członka rodziny.

Krzesła do kuchni o innowacyjnym designie

krzesła
W każdym z sezonów na jaw wychodzą następne trendy, wedle czego działają projektanci ubrań czy wyposażenia domowego. Z naciskiem na wymieniony jako drugi aspekt absolutnie warto wyposażyć się w katalogi, gdzie znajdziemy wiele inspiracji.

Na jakie cechy zwrócić uwagę decydując się na płytki na podłogę?

images
Dziś producenci polecają nam różnego rodzaju płytki. Wybór jest gigantyczny począwszy od faktury kończąc na kolorach i odcieniach płytek. Do małych pomieszczeń warto wybrać płytki jasne, które optycznie je powiększą. Do miejsc wąskich zalecane jest użycie płytek podłużnych, które optycznie je wydłużą. Z kolei, gdy nasze pomieszczenie jest obszerne możemy wykorzystać ciemniejsze płytki o klarownych wzorach. Dzięki temu możemy zaprojektować dane pomieszczenia tak jak o tym marzyliśmy.