Monthly Archive: Listopad 2020

Przydatne akcesoria domowe

obrus na stół
W codziennym życiu stosuje się duża liczbę różnego rodzaju przedmiotów. Do części z nich ludzie są tak bardzo przyzwyczajeni, że nie wyobrażają sobie życia bez nich. Są to niekiedy produkty w zasadzie niezastąpione, wykorzystywane do spełniania najważniejszych potrzeb.

Tapety, fototapety, czy malowanie ścian?

naklejki na ścianę
Pomalowanie ścian, tapety, czy fototapety? Którą możliwość wybrać aby aranżacja pomieszczeń w naszym domu była wyjątkowa? Przy pomocy ścian zdołamy odprawić czary: stworzyć iluzję, że pokój dzienny jest wyższy, większy, w wyższym stopniu interesujący, natomiast konkretne zabarwienia ścian mogą wpływać na nasz humor oraz samopoczucie.

Na jakie cechy zwrócić uwagę decydując się na płytki na podłogę?

images
Aktualnie producenci proponują nam rozmaite płytki. Wybór jest duży począwszy od faktury kończąc na kolorach i odcieniach płytek. Do niedużych pomieszczeń należy dopasować płytki jasne, które optycznie je powiększą. Do miejsc wąskich zalecane jest zastosowanie płytek podłużnych, które optycznie je wydłużą. Zaś, gdy nasze pomieszczenie jest obszerne możemy wykorzystać ciemniejsze płytki o wyraźnych wzorach. Dlatego też możemy zaprojektować dane pomieszczenia tak jak o tym marzyliśmy.