Tag Archive: aranżacja

aranżacja

Fototapety w wystroju mieszkań

Fototapety to niezwykle popularne dekoracje ścian. Sprzęty stają się coraz bardziej minimalistyczne. Szafy zniknęły w niszach, posiadamy coraz to więcej wolnej przestrzeni. Eleganckie wnętrza wymagają oryginalnych akcentów dekoracyjnych. Takimi składnikami zdobniczymi powinny być fototapety kwiaty.Przy dobieraniu fototapety istotny jest wzór, pomysł i jakość. Na rynku osiągalne są fototapety foliowe, lateksowe i winylowe. Te trzy formy znamionują inne podłoża.

Oświetlenie – pomysł na ozdobę domu

Kiedy aranżujemy nowe mieszkanie, chcemy, by wszystko było niepowtarzalne. Głowimy się dniami i nocami nad najmniejszym szczegółem. Biegamy po sklepach w poszukiwaniu nadających się do naszej koncepcji mebli iniezbędnych dodatków. Oglądamy czasopisma wnętrzarskie, poszukując wzorów. Aranżacja każdego wnętrza to odzwierciedlenie naszej natury. Poza tym, chcemy najzwyczajniej w świecie poczuć się we własnych czterech ścianach dobrze i komfortowo.

Jak ładnie urządzić własną łazienkę?

Od kiedy kąpiel kojarzy się nie tylko z dbaniem o higienę, ale i miłymi chwilami, łazienka zaczęła pełnić funkcję reprezentacyjną w naszych domostwach. Przedtem, traktowano ją jak ubogą krewną – nie zastanawiano się nad elementami jej wystroju czy aranżacji. Również nie zachwycał jej metraż. Na dzień dzisiejszy, jest przestronna i elegancka, na ogół przypomina domowe SPA.

Tapety, fototapety, czy malowanie ścian?

Pomalowanie ścian, tapety, czy może fototapety? Jaką alternatywę dobrać aby aranżacja pomieszczeń w naszym domu była wyjątkowa? Przy pomocy ścian możemy odprawić czary: stworzyć iluzję, iż salon będzie wyższy, większy, ciekawszy, z kolei konkretne barwy ścian mogą wpływać na nasz nastrój jak też samopoczucie.

Wzbudzające zainteresowanie pomysły wykorzystania szkła w wystroju pomieszczeń.

Szkło w designie wnętrz pozostaje wyjątkowo chętnie wykorzystywane oraz głównie może kojarzyć się ze stylem nowoczesnym. Z takiego powodu, o ile wyłącznie ktokolwiek zaprezentuje interesujące pomysły wykorzystania szkła w aranżacji pomieszczeń to musi wziąć to pod uwagę, niezależnie od tego, czy chodzi o stylizację obiektów domowych albo publicznych. Tego typu użyć bowiem aktualnie jest naprawdę sporo. A faktycznie jedynym ograniczeniem będzie kwestia koncepcji a także to jakimi środkami finansowymi dana osoba operuje.