Pragniesz posiadać czarno białe płytki na podłodze? To genialny sposób na inspirujące wnętrze w twoim mieszkaniu! Przeczytaj więcej w tekście!

<div style="text-align:justify">Jesteś wielbicielką ponadczasowego, niezwykle zwyczajnego połączenia czerni i bieli? Ja również! Dziś zaprezentuję sposoby na czarno białe płytki podłogowe. Grywasz szachy? <br />Podłoga w szachownicę wygląda bardzo szykownie i modnie. </div>

Jesteś fanką standardowego, bardzo zwyczajnego połączenia czerni i bieli? Ja także! Dziś zaprezentuję pomysły na czarno białe płytki podłogowe. Grywasz szachy?
Podłoga w szachownicę wygląda niezwykle szykownie i modnie.

Świetnie pasuje do nowoczesnych wnętrz, utrzymanych w klasycznych – czerni, bieli, stali, grafitu, granatu. Jeśli zatem masz dużo czasu i jesteś w stanie często czyścić płytki, lubisz sprzątać, na pewno masz możliwość pomyśleć nad takim

płytki łazienkowe

Źródło: pixabay

pomysłem. Będzie prezentować się bardzo ciekawie jeśli w dodatku nie przykryjesz jej dywanem. Pozostaje tylko obmyśleć, jakie gadżety i kolor ścian wybrać do takiego pomieszczenia – .

Jeżeli szukasz analogicznych wiadomości na analizowany w tym miejscu problem, to zapewne znajdziesz więcej pod linkiem (http://www.archicom.pl/inwestycje-mieszkaniowe/forma/)!

Na ścianach ciekawie będą prezentować się wszelkie odcienie waniliowego koloru. Szczególnie jeśli mamy meblościankę utrzymaną w barwach brązów. Takie złączenie kolorystyczne nada wdzięku i ciepła mrocznej kolorystyce płytek podłogowych. Możemy również stawiać na zrobienia pomieszczenia w całości czarno białej, przez to zamalowanie dwóch ścian na wprost siebie na czarno i dwóch kolejnych na biało. Oryginalnie będą na ich tle prezentować się meble także utrzymane w tych dwóch kolorach, ale skontrastowane z ich odcieniami. Postawmy tym samym na wszystkie dodatki i meble w tych dwóch kolorach.

Wnętrze będzie wtedy dość stylowe.
Oryginalnym elementem będą także różnego rodzaju przedmioty w kolorach szarości, czy stonowanych beży. Można np. zakupić szare, bądź srebrne długie zasłony, którymi zasłonimy okna. Fjanym rozwiązaniem będą również błyszczące rolety w stalowym kolorze – tego autora. Do tego kilka doniczek na kwiaty w tym samym odcieniu, postawionych na parapecie. Takie połączenie z pewnością wzbudzi zachwyt wśród znajomych.