Czym jest decoupage oraz w którym miejscu można kupić potrzebne rzeczy?

<div style="text-align:justify">Decoupage jest doskonałą metodą na ozdobienie papierem każdej płaszczyzny. To metoda polegająca na wtapianiu różnorodnych motywów w powierzchnię papieru tak, aby człowiek nie mógł go wyczuć.</div><br /><br /><div style="text-align:justify">Efekt końcowy mógłby prezentować się jak namalowany wzór.</div>

Decoupage jest doskonałą metodą na ozdabianie papierem dowolnej powierzchni. To metoda opierająca się na wtapianiu różnorodnych motywów w papier tak, żeby nikt nie mógł go wyczuć.
Rezultat finalny powinien wyglądać jak namalowany wzór.

Warszawa

Autor: Prayitno / Thank you for (5 millions +) views
Źródło: http://www.flickr.com
Większość osób sądzi, że nie jest to za trudne, jednak prowadząc warsztaty z różnymi osobami, które pragną się nauczyć tej sztuki, można by dojść do wniosku, że nie mogą nadziwić się oni rezultatów końcowych. Ważny jest także fakt, że technika Decoupage jest bardzo tania. Jeżeli zastanawiasz się, co jest potrzebne, żeby zacząć swą przygodę, to warto pójść do marketu oraz nabyć różne przedmioty. Jedną z nich jest klej do dekupaż, którego konsystencja jest niezwykle luźna, przez co taki klej niezwykle łatwo można rozprowadzać na cienkich serwetkach. Przynosi też natychmiastową przyczepność kawałków papieru do podłoża.

Istnieją kleje 2w1, 3w1, baza i klej. Jeśli zainteresowało Cię decoupage sklep posiadający w ofercie wszystko to, co jest potrzebne, znajduje się w jakimkolwiek większym mieście. Odnajdziesz tam także tzw. zmienniki. Stosuje się je jako zamienniki dla popularnych klejów.żyrandole (zalecamy tą stronę)Niektóre osoby używają także roztrzepanych jajek. Klej do decoupage można kupić w jakimkolwiek sklepie dla plastyków po około 6 złotych za 50 ml. Można by w tamtym miejscu nabyć również pędzelek do decoupage, który powinien być wyprodukowany z naturalnego i miękkiego włosia. Powinien być też dosyć gruby i nie może zostawiać włosów.

Jeśli namyślasz się, gdzie kupić papier do dekorowania, to w takiej sytuacji można by nabyć go w jakimkolwiek sklepie spożywczym. Są one także oferowane na sztuki w sklepach plastycznych i nawet w sklepach online.