Tag Archive: design

design

Dziadek o młodzieńczej duszy

Dziadki do orzechów
Dziś zaprezentujemy Państwu dziadka z dożywotnią gwarancją. Dziadka wielce niewymagającego i, do wszystkiego, nadzwyczaj pomocnego. Dziadka-siłacza, mięśniaka, herosa. Pewnie wielu czytających te słowa dziadków uśmiechnie się pod nosem: „To o mnie piszą! O mnie właśnie!”. Miło, jeśli nasz opis utrafił w czyjąś dziadkową charakterystykę. Nam jednak chodziło o dziadka specyficznego, bo do orzechów. Dziadka znanej na świecie ze swojego genialnego, opatentowanego produktu, marki Drosselmeyer.

Sposoby na współczesny a, także ciekawy design własnego mieszkania

loft
Coraz więcej rozmaitych ludzi pragnie obecnie posiadać szykowne oraz dobrze urządzone mieszkanie, kwestia ta jednak nie jest zwykle czymś prostym. Właściwa aranżacja wnętrz wymaga posiadania określonej wiedzy na temat tajników designu, jak także pewnego wyczucia tematyki estetyki. Warto tu czasami zaufać intuicji, lecz także posiadać pewne informacje na temat najnowszych trendów w designie. Czy lepiej nabywać współczesne meble, a może raczej wybrać fotele designerskie? Aby podejmować decyzję w tejże spraw należy jest poprzez chwilę przyjrzeć się tej tematyce.

Oryginalny design zawitał już w różnych miejscach i wszystko wskazuje na to, że zadomowi się u nas na dobre, gdyż interesuje się nim prawie każdy

sypialnia
Jako ludzie chcemy czuć się dobrze, a niejednokrotnie nasze samopoczucie zależy od tego, jak wyglądamy. To samo zjawisko obserwować można na podstawie wnętrz, w których żyjemy. Przestrzenie jasne, pełne słońca, wspaniale umeblowane sprawiają, że poprawia nam się humor, a nasz komfort jest coraz większy. Nierzadko nie zdajemy sobie nawet sprawy, ale wnętrze, w którym przebywamy wiele czasu, może mieć naprawdę duży wpływ na nasz nastrój.

Świąteczne światełka – jakimi sposobami udekorować mieszkanie

Choinka na święta
Z czym kojarzy nam się świąteczny czas? Na sto procent z możliwością spotkania bliskich, z tradycją, która gości w naszych domostwach od bardzo dawna. Ze świętami często kojarzymy lampki bożonarodzeniowe, bo chociaż i przy Świętach Wielkanocnych jest naprawdę dużo ozdób, to jednak ozdoby kojarzą nam się z drzewkiem na Boże Narodzeniem.