Tag Archive: design

design

Dziadek o młodzieńczej duszy

Dziadki do orzechów
Dziś zaprezentujemy Państwu dziadka z dożywotnią gwarancją. Dziadka wielce niewymagającego i, do wszystkiego, nadzwyczaj pomocnego. Dziadka-siłacza, mięśniaka, herosa. Pewnie wielu czytających te słowa dziadków uśmiechnie się pod nosem: „To o mnie piszą! O mnie właśnie!”. Miło, jeśli nasz opis utrafił w czyjąś dziadkową charakterystykę. Nam jednak chodziło o dziadka specyficznego, bo do orzechów. Dziadka znanej na świecie ze swojego genialnego, opatentowanego produktu, marki Drosselmeyer.

Oryginalny design zawitał już w różnych miejscach i wszystko wskazuje na to, że zadomowi się u nas na dobre, gdyż interesuje się nim prawie każdy

sypialnia
Jako ludzie chcemy czuć się dobrze, a niejednokrotnie nasze samopoczucie zależy od tego, jak wyglądamy. To samo zjawisko obserwować można na podstawie wnętrz, w których żyjemy. Przestrzenie jasne, pełne słońca, wspaniale umeblowane sprawiają, że poprawia nam się humor, a nasz komfort jest coraz większy. Nierzadko nie zdajemy sobie nawet sprawy, ale wnętrze, w którym przebywamy wiele czasu, może mieć naprawdę duży wpływ na nasz nastrój.

Świąteczne światełka – jakimi sposobami udekorować mieszkanie

Choinka na święta
Z czym kojarzy nam się świąteczny czas? Na sto procent z możliwością spotkania bliskich, z tradycją, która gości w naszych domostwach od bardzo dawna. Ze świętami często kojarzymy lampki bożonarodzeniowe, bo chociaż i przy Świętach Wielkanocnych jest naprawdę dużo ozdób, to jednak ozdoby kojarzą nam się z drzewkiem na Boże Narodzeniem.

Przedmioty praktyczne do zastosowania w jadalni, które musi posiadać każda bez wyjątku gospodyni domowa.

kuchnia
Wszystkie przedmioty praktycznie dające się zastosować w kuchni, które powinna posiadać każda bez wyjątku pani domu da się zakupić w sklepie mającym do zaoferowania sprzęt agd. Dlatego nie powinno być z tym większego kłopotu i jeśli wiemy po co konkretnie przychodzimy do sklepu to zakupy przeprowadzimy sprawniej.