drabina w mieszkaniu jako dekoracja, dekoracje z drabiny

Ozdobna drabina
Jeśli potrzebujesz odmienić aranżację domu, chciałbyć tchnąć w nią nieco nowoczesności i świeżego spojrzenia, fajnie jest pomyśleć o niewielkim szaleństwie. Będzie nim drabina w mieszkaniu jako dekoracja, niezwykle praktyczna i ciekawa dekoracja.

Odnowiona drabina
Autor: r. nial bradshaw
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli posiadasz w piwnicy lub w stodole za (domu kaz) starą, niewykorzystaną drabinę, możesz użyć ją z powodzeniem do ozdobienia domu. Dekoracje z drabiny idealnie będą wyglądać zarówno w korytarzu, jak i w salonie, czy kuchni.

Ganek to idealne miejsce do chowania wszelakich ubrań wierzchnich, albo butów. Może posłużyć za niezwykle interesujący i ciekawy stojak na kobiece buty na obcasie, które zahaczymy o szczebelki. Znajdziemy w ten sposób miejsce na podłodze i zniwelujemy bałagan. Wyższe szczebelki możemy opatrzyć wieszakami, albo gwoździkami na których zawiesimy kurtki, czy płaszcze. Obok wystarczy niewielka komoda z szufladami na rękawiczki, czapki i szaliki. Wszystko gotowe!

Poszukiwania interesujących aranżacji i konceptów na aranżacje z drabiny możemy zacząć od przeszukania pomysłów, które są w Internecie. Uwierzcie, jest ich mnóstwo! Najciekawsze koncepcje, jakie mi udało się odnaleźć można przeczytać i obejrzeć na stronie jednej z blogerek internetowych – Lovingit. Napisała o tym w swoim poście: aranżacja drabiny w mieszkaniu.

Sama postanowiłam zaszaleć i zakupiłam drabinę, którą przywiesiłam pod sufitem w mojej maleńkiej kuchni.

Koniecznie zerknij tu (https://meblemwm.pl/nowoczesne-lozka-tapicerowane-160-200) – to naprawdę gratka dla każdego zwolennika tematu, który w tym miejscu przestawiamy. Ta informacja niewątpliwie przypadnie Ci do gustu.

Przywiesiłam doń haki, i zawiesiłam na nich garnki i patelnie. W ten sposób znalazłam miejsce w jednej z szafek. Jako, że mam ich mało – każda wolna jest na wagę złota!