Drukowanie na płótnie reprodukcji obrazów znanych malarzy jako sprezentowanie sobie odrobiny luksusu za niewielkie pieniądze.

<div style="text-align:justify">By przyozdobić ściany swego domu obrazami sławnych malarzy, nie musimy od razu wydawać fortuny na prawdziwe dzieła. Jeżeli mamy troszkę czasu i chęci, możemy zakupić reprodukcje naszych ukochanych malarzy w zwykłym sklepie, który wyprodukuje dowolny wskazany przez nas obraz. Aby taka dekoracja odpowiednio wkomponowała się w wystrój naszego mieszkania, warto zastanowić się nad techniką, w jakiej reprodukcja winna być zrobiona. </div>

By udekorować ściany swojego mieszkania obrazami znanych malarzy, nie musimy od razu wydawać fortuny na prawdziwe dzieła. Gdy mamy troszkę czasu i chęci, możemy kupić reprodukcje naszych ulubionych malarzy w zwykłym sklepie, który wydrukuje dowolny wskazany przez nas obraz. By taka dekoracja świetnie wkomponowała się w wystrój naszego wnętrza, trzeba zastanowić się nad techniką, w jakiej reprodukcja winna być zrobiona.

druk na płótnie

Źródło: http://demur.pl/obrazy
Do wyboru mamy druk drukarnia naklejek na płótnie, druk na drewnie a także na papierze kredowym. Walorem wydruku na płótnie jest trwałość oraz odporność wydruku na czynniki zewnętrzne. Z kolei reprodukcja wykonana na drewnie nie potrzebuje dodatkowego zakupu ram, ponieważ nawet bez nich reprezentują się rewelacyjnie. Kopia wykonana na papierze kredowym potrzebuje oprawienia w antyramę i jest mniej trwała, ale za to stosunkowo tania. Jak widać, mamy duże pole wyboru, i tylko nasza wyobraźnia może nas ograniczać.

Chodź tu i zobacz dodatkowe informacje w kontekście omawianego postu. Zgłębisz tam podobne materiały, które na pewno Cię będą ekscytować!

Drukowanie na płótnie (Twoja Galeria) – dzięki tej technice uzyskasz interesujący rezultat ekspozycyjny fotografii nawiązujący do sztuki malarskiej. Faktura tkaniny płóciennej ze swoją niepołyskliwą powierzchnią to dobry podkład pod każdy kolor, tonację i temat zdjęć. Po wydrukowaniu zdjęcia na płótnie i naciągnięciu go na blejtram, czyli ramę z profilowanych listew, na którą zwyczajowo od wieków przybijane jest płótno malarskie. Druk nachodzi na boczne krawędzie blejtramu co zapewnia estetyczne wykończenie całości.

Druk na tkaninie imitującej płótno malarskie stosowany jest głównie do druku zdjęć lub reprodukcje obrazów, które po naciągnięciu na blejtram dają niesamowity efekt portretu lub obrazu. Jest to niezwykle elegancki i stylowy dodatek do każdych wnętrz. Wydrukowane zdjęcia ocieplą każde miejsce nieważne czy jest to prywatne mieszkanko, dom czy biuro. Wydruk jest wodoodporny i nie blednie. Obraz na płótnie ze zdjęcia to aktualny sposób na efektowną a zarazem modną ozdobę ścienną. Obrazy na płótnie ze zdjęć mogą być jedno częściowe ale mogą też składać się z paru części. Istnieje ewentualność zmiany koloru

obraz

Autor: http://demur.pl
Źródło: http://demur.pl

wydruku na efekt czarno-biały lub sepię. Można również wykonać reprodukcje obrazów i znanych dzieł sztuki na naturalnym płótnie malarskim. Obrazy które zachwycają swoim wdziękiem od setek lat.

Tym samym przenigdy nie stracą na aktualności, są ponadczasowe. Każdy obraz wykonany jest z dbałością o detale, a kolory wiernie odzwierciedlone. Reprodukcje obrazów na stronie twoja-galeria.eu są gotowe do powieszenia na ścianie, trzeba tylko wbić gwóźdź. Reprodukcje uwydatnią każde wnętrze, dodając wspaniały nastrój. Jeszcze niedawno na tak ekskluzywne ozdoby do mieszkania jak obrazy znanych malarzy, mogli sobie pozwolić tylko najbogatsi ludzie. Dzieła Picassa czy Goi osiągają kolosalne ceny liczone w milionach złotych. Pozostali mogli je oglądać jedynie w muzeach, bibliotekach czy też na wystawach organizowanych w niektórych miejscach na świecie.