Herbatka rozwiąże problemy z teściową

<div style="text-align:justify">Cóż z tego, że teściowa i synowa należą do płci pięknej, gdy czasem zdają się być sobie tak obce, jak przysłowiowy pies z kotem. Badacze problemu tych niełatwych relacji – czy to naukowcy z prawdziwego zdarzenia, czy domorośli podglądacze analizujący ludzkie relacje – mają na temat duetu synowa-teściowa sporo do powiedzenia.</div>

Cóż z tego, że teściowa i synowa należą do płci pięknej, gdy czasem zdają się być sobie tak obce, jak przysłowiowy pies z kotem. Badacze problemu tych niełatwych relacji – czy to naukowcy z prawdziwego zdarzenia, czy domorośli podglądacze analizujący ludzkie relacje – mają na temat duetu synowa-teściowa sporo do powiedzenia.

Filiżanka Pura z porcelany

Autor: Blomus
Źródło: www.smakprostoty.pl
Jedna z opinii, choć prosta, acz przypadająca do gustu miłośnikom nieskomplikowanych wyjaśnień głosi, że teściowa jest całkiem i zwyczajnie zazdrosna o własne dziecko (a Twojego męża), z którego życia została radykalnie i bezpowrotnie usunięta, jako troszcząca się matka, mająca wpływ na decyzje, opinie i drogi życiowe syna.

Ciąg dalszy problemu leży w tym, że zamężny syn – z reguły – przestaje opowiadać matce o swoim małżeńskim życiu, ważnych i drobnych sprawach. Trudno więc teściowej-matce mieć za złe, że budzi się w niej lekka agresja, jeśli była matką przyzwyczajoną do dobrych kontaktów z synem. Dlatego teściowa może czuć się odsunięta, odrzucona przez duet synowa – syn.

Norm - szklany zaparzacz do herbaty

Autor: Menu
Źródło: www.smakprostoty.pl

Żeby ją sobie zjednać, warto od czasu do czasu odrzucić często zupełnie niesłuszną awersję do teściowej i zaprosić ją na herbatkę. Taką w babskim gronie, plotkarską, miłą herbatkę, której istoty żaden mężczyzna nigdy nie pojmie.

Zachęcamy – naciśnij tutaj litery 3D Kraków i wejdź na inną naszą witrynę. Tam oczekują na Ciebie świeżutkie i interesujące informacje.

I warto wtedy opowiedzieć teściowej nieco, ale tylko nieco, o swoim z jej synem życiu.

Jak pokazują doświadczenia związane ze światowym designem, warto zaprosić teściową na wytworną herbatę – serwowaną ze słynnego w świecie zaparzacza (Norm od Menu – zamów online), czy kultowej filiżanki (Pura marki Blomus). Wtedy teściowa poczuje się, niczym królowa-matka i na pewno puści w niepamięć dawne swary. Wiele szczęśliwych par (synowa – teściowa, rzecz jasna) wspiera swoim doświadczeniem nasz artykuł – wspólna herbata pomaga polubić teściową. I vice versa.