Innowacyjne wyposażenie toalet w miejscach publicznych. Najlepsze osuszacze dłoni.

<div style="text-align:justify">Tak się składa, że higiena w toaletach w miejscach publicznych dość często pozostawia wiele do życzenia, lecz dzięki bardzo nowoczesnym elementom ich wyposażenia, stan ten zdecydowanie się poprawia. Przede wszystkim za sprawą tego, że sporo z tych maszyn działa automatycznie i same się wyłączają po ich użyciu. Pozwala to wyeliminować pozostawione odkręcone krany, leżące wszędzie tyko nie w koszu zużyte ręczniki jednorazowe czy nieprzyjemny zapach. Dzięki automatycznym dyspenserom nie ma również kłopotu z rozlanym, lepkim mydłem.</div>

Tak się składa, że czystość toalet w miejscach publicznych dość często mocno odbiega od normy, ale dzięki bardzo nowoczesnym elementom ich wyposażenia, stan ten zdecydowanie zmienia się na lepsze. Głównie dzięki temu, że wiele z tych urządzeń działa automatycznie i wyłącza się samoczynnie po ich użyciu. Eliminuje to cieknące krany, walające się zużyte ręczniki jednorazowe czy przykry zapach. Dzięki automatycznym dozownikom nie ma też kłopotu z rozlanym, lepkim mydłem.

bateria łazienkowa

Autor: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com
Łazienki publiczne powinny być tak pomyślane, by skrócić czas wykonywania różnych czynności do minimum, by urządzenia nie zajmowały połowy wolnej przestrzeni oraz tak, aby jak najwięcej rzeczy działało na fotokomórkę. Dokładnie te funkcje spełniają suszarki do rąk Dyson Airblade, od firmy Impeco. Są one w dwóch wariantach, jako modele kieszeniowe, do których wkłada się dłonie z góry, lub modele w kształcie litery V, pod które podsuwa się obie dłonie. Uruchamiane są automatycznie, ponieważ uruchamiają się na fotokomórkę. Czas suszenia to dokładnie 10 sekund – tyle z pewnością wystarczy, aby wysuszyć mokre dłonie.

Krótki czas suszenia jest bardzo istotny, bo zbadano, że bardzo wielu użytkowników toalet publicznych wychodzi z łazienki bez wysuszenia dłoni, ponieważ chce przyspieszyć moment wyjścia. A przecież powszechnie wiadomo, że wilgotne środowisko sprzyja namnażaniu się bakterii. Jeśli dołożymy do tego używanie klamek, komórki albo uchwytu w wózku z supermarketu, widzimy, jak ułatwiamy niekończącą się wędrówkę bakteriom. Suszenie suszarką Dyson Airblade ma same dobre strony – nie ma ona negatywnego wpływu na środowisko (nie zużywamy przecież wielu papierowych ręczników), samoczynnie kończy pracę w bardzo krótkim czasie, dzięki czemu oszczędza energię.

Dyson Airblade ma też istotny wpływ na ograniczenie rozprzestrzeniania się zarazków, co w przypadku toalet publicznych ma istotne znaczenie. Działa tak, bo ma wbudowane filtryzatrzymujące bakterie i wirusy obecne w powietrzu łazienki.

Dzięki temu, że suszarki Dyson Airblade występują w kilku modelach kolorystycznych i są bardzo kształtne (przez co nie zajmują sporo miejsca od ściany), a przy tym pracują bardzo wydajnie, można je dostosować praktycznie do każdego wnętrza – zarówno łazienki w dużym centrum handlowym, jak i w małej, ale urządzonej nowocześnie toalecie w restauracji.

Z pewnością przyda Ci się darmowy wgląd (https://doubleroom.pl/centrum-pomocy-1) do naszej kolejnej witryny. Nie czekaj, tym bardziej jeśli zaintrygowały Cię zaprezentowane tu treści.

Kupując osuszacze Airblade marki Dyson, kupujemy ekologię i wydajną pracę w czystej formie.