Jak uzyskać dofinansowanie na modernizację oświetlenia?

<div style="text-align:justify">Nie od dziś wiemy, że atrakcyjna ekspozycja wyrobu opłacalnie oddziałuje na sprzedaż.</div><br /><br /><div style="text-align:justify">Przemyślany projekt oświetlenia oraz trafny Wybór spożytkowanych źródeł światła, ma kluczowy wpływ na atrakcyjność prezentowanego produktu.</div>

Nie od dziś wiadomo, iż dobra ekspozycja towaru korzystnie oddziaływa na sprzedaż.
Przemyślany projekt oświetlenia a także trafny dobór wykorzystanych źródeł światła, ma kluczowy wpływ na atrakcyjność przedstawianego artykułu.

pościel

Autor: Artdecor24.pl
Źródło: Artdecor24.pl
Podstawowe zadanie systemów oświetleniowych w markecie, to zapewnienie stosownej ilości światła a także właściwej prezentacji artykułów. Jako oświetlenie podstawowe w większości wypadków stosuje się świetlówki liniowe. W mniejszych marketach funkcję tę spełniają również świetlówki kompaktowe a także żarówki halogenowe, w wielkich – lampy Akcesoria do lamp UV-C metalohalogenkowe. By oświetlenie dla sklepów spełniało swoją funkcję, powinno być równomierne oraz posiadać należyte natężenie.

inwestycje w modernizację oświetlenia w małych oraz średnich przedsiębiorstwach są objęte finansowaniem w ramach projektu PolSEFF2. W wypadku tychże inwestycji biznesmen ma możliwość skorzystać z 2 dróg aplikowania o finansowanie.
katalog

Autor: Kids Town
Źródło: Kids Town
Jeżeli idzie o finansowanie modernizacji oświetlenia pierwszą ścieżką będzie skorzystanie z procedury uproszczonej, polegającej na kupnie a także instalacji oświetlenia osiągalnego na liście LEME. Zaplecze artykułów zarejestrowanych na LEME osiągalna jest na stronie www programu. Procedura ta charakteryzuje się o wiele krótszym procesem zakwalifikowania inwestycji do programu.

Drugą ścieżką aplikowania, rekomendowaną przy projektach kompleksowych będzie strategia standardowa, w ramach której przedsiębiorca może otrzymać darmowe wsparcie fachowe w procesie aplikowania oraz przy diagnostyce energetyczno-finansowej inwestycji.