Jakie szafki zakupić do łazienki? Które będą najbardziej funkcjonalne, a jednocześnie stylowe?

<div style="text-align:justify">Istotna rzecz – jakiego rodzaju szafki do łazienki kupić? Wybór jest ogromny, dlatego mamy modele duże i małe, wiszące, jest szafka łazienkowa słupek, są różnorakie odcienie jak również style. Jak więc dokonać właściwego wyboru, by nasza łazienka nabrała pięknego wyrazu oraz służyła nam jak najlepiej.</div>

Istotna kwestia – jakiego typu szafki do łazienki zakupić? Wybór jest ogromny, dlatego mamy modele większe i mniejsze, wiszące, jest szafka łazienkowa słupek, są różne odcienie jak również style. Jak więc dobrze wybrać, aby nasza łazienka nabrała odpowiedniego wyrazu oraz służyła nam jak najlepiej.

Łazienka

Autor: Karen Green
Źródło: http://www.flickr.com
Nie od dzisiaj wiadomo, iż w zaprojektowaniu łazienki istotną rolę pełnią szafki. Takie meble są w sklepach w wielu wymiarach, do tego nie musi to być klasyczna szafka z umywalką, ponieważ z powodzeniem wymyślić można coś bardziej interesującego. Jak mamy sporą łazienkę, co wiążę się z posiadaniem okazałej ilości akcesoriów łazienkowych, to warto rozważyć kupno kompletu mebli, jaki jest złożony często z szafki podumywalkowej, wiszącej jak również wysokiej, czyli tak zwanego słupka.

Możliwości w jaki sposób zaprojektować szafki w łazience jest rzeczywiście sporo. Można wymyślić dłuższy blat pod umywalkę albo skomponować powieszone szafki w niesymetrycznym ułożeniu, wszystko co jest według nas bardziej korzystne – wyposażenia łazienek. Nasz projekt szafek do łazienek musi być oryginalny, dawać funkcjonalność, ale także stylowość. Jeśli nasze lokum nie jest za bardzo wysokie, to dobrze jest zrezygnować z zawieszanych pod sufitem półek.

Lepiej zdecydować się na inne ustawienia szafek, na przykład pośrodku postawić warto umywalkę z lustrem, natomiast po bokach dwie szafki tej samej wielkości. Przez to otrzymać można wrażenie harmonii i porządku. Parę szafek łazienkowych o dość podobnym stylu, zaś odmiennym kolorze jest łatwym i ciekawym pomysłem. Modne (zobacz nowoczesny żyrandol do salonu) połączenie bieli i czerni bardzo dobrze się tak sprawdza.

Powieszenie kilku takich samych szafek wiszących da nam całkiem sporo możliwości aranżacji wnętrza. Przy tym w każdym momencie jest możliwość by powiększyć kolekcję o nowy moduł.

To nie końcówka intrygujących artykułów. Chcesz następne? Więc zamieszczam tu mój odnośnik do nowej strony. Czytaj bez limitów.

Doskonałym pomysłem na zagospodarowanie przestrzeni nad umywalką może być też montaż płytkiej szafki z lustrzanym przodem. Szafki błyszczące są modne, ponadto są one doskonałe do małych łazienek. Gdy pragniemy zaoszczędzić miejsce w łazience dobrze jest kupić zestaw mebli wąskich, ale wyposażonych w głębsze szuflady.