Jakiej firmy garnki chciałaby mieć w swej kuchni każda pani domu?

<div style="text-align:justify">Dowolna gospodyni chciałaby posiadać w swojej kuchni najlepsze naczynia. Prawidłowo jest, kiedy są to garnki bezkonkurencyjnych producentów. Wtedy jest gwarancja, że potrawy robione przez panią domu będą mieć najlepszy smak oraz w każdym wypadku się udadzą.</div>

Dowolna pani domu chce mieć w swej kuchni najlepsze garnki. Dobrze jest, kiedy są to naczynia najlepszych wytwórców. Wtedy jest pewność, że potrawy robione przez gospodynię będą mieć najlepszy smak i w każdym wypadku się udadzą.

Duńska spółka Eva Solo produkuje akurat idealne naczynia. Mogą się one poszczycić wysoką klasą oraz przemyślanym wyglądem. Spółka ta wprowadza ekskluzywne wzornictwo do rzeczy kuchennych, które wykorzystujemy każdego dnia. Do kupienia w internetowym sklepie są szklanki ze szkła przezroczystego o fesetowym wzorze. Ze względu na bardzo wielofunkcyjny wygląd, szklanki te mogą mieć szerokie zastosowanie. Można ich używać do zimnych oraz ciepłych napojów, przez zastosowanie dużej klasy szkła utwardzanego. Będą pasować do zwyczajnie nakrytego stołu, wraz z eleganckimi łyżkami i widelcami. Szklanki mają prosty kształt, lecz przełamuje go fesetowy wzorzec, jaki dobrze odbija światło. W taki sposób powstaje niepowtarzalny efekt wizualny. Można używać ich podczas śniadania, wypijanej po południu kawy czy spotkania w gronie przyjaciół. Przystosowane są one do mycia w zmywarkach.

eva solo

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Nabyć możemy także zestaw desek do krojenia wraz z podstawką firmy Eva Solo. Komplet jest złożony z trzech desek o różnych kolorach oraz podstawki, która oszczędzi trochę miejsca na stole w kuchni. Każda z desek ma inny kolor, i każda z nich używana jest do czego innego: do krojenia chleba, mięsa lub drobiu. Odmienny odcień każdej deski pozwala na łatwiejsze utrzymanie czystości w kuchni oraz eliminuje problemy powiązane z bakteriami, które gromadzą się w zwykłych deskach. Umyte deski można by położyć na podstawce.

Deski zostały stworzone z tworzywa sztucznego, ponieważ zostało ono uznane za surowiec higieniczny, jaki zapobiega roznoszeniu się zarazków. Podkładka pod deski jest aluminiowa. Deski można by myć w zmywarce, ale podstawkę należy zmywać ręcznie.