Kiedy podobają ci się industrialny klimat

<div style="text-align:justify">Ściany z betonu? Tak! Ten trend zawitał także do Polski. Najciekawiej komponuje się ze skandynawską bielą – dużymi, otwartymi i jasnymi wnętrzami. Poszukujesz pomysłu na aranżacje ze ścianami z betonu? Zapraszamy do lektury!</div>

Mury z betonu? Tak! Ten trend zawitał także do Polski. Najciekawiej komponuje się ze skandynawską bielą – dużymi, otwartymi i jasnymi przestrzeniami. Poszukujesz pomysłu na aranżacje ze ścianami z betonu? Polecamy nasz tekst!

beton we wnętrzu

Autor: Runtal
Źródło: Runtal
Jednym z miejsc, w których ściana z betonu jest idealnym pomysłem to łazienka. Wszystko możemy wyłożyć śnieżnobiałymi płytkami, zestawionymi z czarnymi płytkami na podłodze. Jedną ścianę pozostawmy w stanie surowym, albo ozdabiamy ozdobnym tynkiem, który kupimy w większości sklepów z materiałami budowlanymi. Znajdźmy jedynie tynk wodoodporny! Dobrze zrobimy łącząc ścianę z białą ceramiką łazienkową. Do tego tylko pozostaje nam dobrać metalowe dodatki. Gotowe! Ściana z tynku będzie również doskonale pasować w salonie. Mamy opcję zrobienia takiej ściany tradycyjnie, bądź wyłożenia ściany wielkimi płytami z betonu. To zależy od tego, jaki ma być efekt. Zwróćmy uwagę, że do szarych, ścian z tynku będą dobrze wyglądać zarówno delikatne dodatki w ciemnych kolorach, jak i intensywne, żywe odcienie – żółć, pomarańcz, czerwień.

Wejdź na ten link i przeczytaj więcej wskazówek (https://ocieplaniepianapur.pl/) tyczących się rozpatrywanej w tym wpisie sprawy. Te porady na pewno również na długi czas zostaną w Twej głowie.

W pomysłach, na które powołuje się lou na swoim blogu ( ściany w mieszkaniu ) królują właśnie takie ciekawe zestawienia. Pamiętać trzeba, że taka betonowa ściana da wnętrzu swego rodzaju surowość i chłód. Z tego powodu idealnie nadaje się ona np. do pomieszczeń biurowych. Tylko od nas zależy, czy zdołamy ocieplić przestrzeń dodatkami – dywanem, krzesłem czy ciekawym obrazem na ścianie. Ważne by były w żywych, pozytywnych barwach!