Kiedy wyszukujemy meble do mieszkania, być może należałoby pokusić się o nieco ekstrawagancji. Może meble z Indonezji?

<div style="text-align:justify">Czas aranżacji nowego lokalu, to okres ziszczania naszych marzeń i pomysłów. Osoby, które mają ochotę urządzić własne mieszkanie oryginalnie, posiadają pole do popisu.</div>

Okres urządzania nowego domu, to czas realizacji naszych fantazji i idei. Osoby, które chcą urządzić własne mieszkanie oryginalnie, posiadają pole do popisu.

lampa
Świetnym pomysłem może być dla przykładu usiłowanie aranżacji pomieszczeń w konwencji kolonialnym.
Zastosowanie naturalnych materiałów w naszych wnętrzach może okazać się wyjątkowo trafionym pomysłem.

Dzisiaj niełatwo o dobre i wiarygodne omówienie (http://www.zanimzamieszkasz.pl/wroclaw/archicom-grupa.html) odnośnie prezentowanej kwestii, jednak jeżeli chcesz takie poznać, to po prostu wejdź na ten link!

Nie dość, że modnym, to również szalenie wytwornym. Modne, drewniane meble w kolonialnej stylu potrafią okazać się przebojem. Meble indonezyjskie spełniają szereg wymogów, jakie stawiamy takim sprzętom- .

Ich zdobnictwo i sposób produkcji może zaskoczyć pomysłowością i jakością. Budują w naszych salonach niepowtarzalny orientalny klimat. Do pomieszczeń kuchennych dobrą inicjatywą mogą być blaty suar. Suar, to rodzaj drzewa, sięgającego niemal 40 metrów długości. Rosną w klimacie tropiku i charakteryzuję się niezwykłą wręcz odpornością. Dzięki tej wytrzymałości, znalazły zastosowania między innymi do produkcji blatów kuchennych. Niezwykłość i piękno nieregularnych słoi może zachwycić ostatniego marudę- zobacz co znalazłem.
piękne drzwi

Autor: ParisSharing
Źródło: http://www.flickr.com
Na rodzinnym rynku wiele sklepów proponuje takie oto pomysły na realizację i aranżację wnętrz. Sklepy oferują sprzęt do pokoju sypialnego, jadalni i innych wnętrz

Mimo że cena takich ekstrawagancji jest wciąż nieco zaporowa, to może trzeba odważyć się na odrobinę ekstrawagancji i powiewu wschodu w naszym chłodnym klimacie. Przemawia za tym długa historia i dziedzictwo kulturowe.