Unikalne dekoracje

Urok dekoracji szklanych w naszym domu

przykładowe wnętrze
W obecnych czasach ogólnie pojęta aranżacja wnętrz stanowi już niesamowicie wręcz wszechstronną dziedzinę, co rzecz jasna jest rewelacyjną wiadomością dla dosłowne każdego z nas. Przecież z tego powodu wystarczy jedynie nieco bliżej się tym zainteresować aby praktycznie za każdym razem móc bez żadnych problemów znaleźć dla siebie bardzo wiele ciekawych rozwiązań, które z pewnością doskonale będą mogły się sprawdzić akurat w naszym mieszkaniu.

Zjawiskowe dopełnienia do domu – na co zwracać uwagę?

wnętrze w stylu japońskim jako przykład projektu mieszkania
Przestrzeń to nie wyłącznie meble.
Wykończenie powierzchni apartamentu, to nie tylko zjawiskowe meble. Ostateczny efekt „wow” osiąga się przez niewielkie sprzęty, która swoją prezencją konkretyzują całą przestrzeń uwypuklając jej unikalną atmosferę.
W latach przeszłych sztandarowym narzędziem na osiągnięcie tego celu, było powieszenie obrazów.

Ogrodowo-nastrojowe świeczniki-fajeczki

Pipe - świeczniki ogorodowe żeliwne
Jak to się dzieje, że mocarne, ciężkie, toporne z natury i w naturze żeliwo może przybrać formę przedmiotu przesyconego subtelnością? Warunek podstawowy – musi wziąć je w swoje twórcze dłonie kobieta. Warunek drugi i również podstawowy – najlepiej, niech to będzie znana ze swoich uroczych pomysłów Pernille Vea, stała współpracownica duńskiej marki MENU.