Kontrasty w aranżacji pomieszczeń – uzyskane z pomocą oryginalnego wyposażenia

<div style="text-align:justify">Aranżację opierającą się na kontrastach udaje się stworzyć nie tylko za pomocą kolorów, ale także <strong>łącząc rozmaite nurty</strong> stylistyczne wywodzące się z chronologicznie odległych epok, albo dalekich krajów.</div><br /><br /><div style="text-align:justify">Połączenie klasycznych czy barokowych przedmiotów z minimalizmem, będącym domeną obecnych czasów może poskutkować ciekawym i stylowym rezultatem.</div>

Aranżację wykorzystującą kontrasty można stworzyć nie tylko za pomocą barw, lecz również łącząc różne nurty stylistyczne.
Zestawienie tradycyjnych czy barokowych elementów z minimalizmem, będącym znakiem rozpoznawczych współczesnych czasów może poskutkować ciekawym i stylowym rezultatem.

Podobnie stanie się np. w przypadku ożywienia surowych mieszkań w duchu industrialnym elementami odpowiednimi dla szykownego nurtu glamour czy kunsztownego art deco. Ciekawy efekt osiągniemy również wprowadzając do mieszkania meble indonezyjskie. To niebanalne wyposażenie sprzedawane jest za pośrednictwem Internetu oraz wyspecjalizowanych sklepów meblowych. Jeżeli chodzi o meble indonezyjskie do wyboru mamy między innymi solidne komody i stoliki kawowe, których dostojność fantastycznie kontrastuje z nowoczesnym wyposażeniem sypialni czy salonu. Chodź tutaj idź na tutaj.
Okno Standard 92

Autor: Stolbud Włoszczowa
Źródło: Stolbud Włoszczowa
poduszki

Autor: Wolfgang Lonien
Źródło: http://www.flickr.com
Wykorzystując tego rodzaju zabiegi wnętrzarskie powinno się w w danym lokum zastosować kilka komponentów z danej stylistyki, na przykład jeżeli w sypialni zagości indonezyjski akcent w postaci nocnego stolika, to najlepiej gdy w inne strefie znajdą się obiekty nawiązujące do niego swym wyglądem, takie jak blaty Suar. Dzięki temu uda nam się osiągnąć spójne wnętrze, pomimo intrygujących kontrastów.

Ważne, aby cała aranżacja była przemyślana, ale także pamiętajmy, aby nie zagalopować się z ilością skupiającego wzrok wyposażenia.BHP – http://www.bhpprofesjonalnie.pl/7,uslugi-bhp -Blaty Suar (zobacz na w ) mogą stanowić jedyną i najefektowniejszą dekorację pomieszczenia, a to za sprawą szlachetności drewna i zachowania nieregularnego kształtu.