Tag Archive: lampy

lampy

Jak dopasować stosowne lampy do mieszkania?

lampy dla dzieci
Na co dzień zazwyczaj nie zwracamy dużej uwagi na typ lamp. Dopiero gdy coś nie zadziała czy też kiedy mamy w planach odnowienie mieszkania zastanawiamy się czy nie warto byłoby zamienić stare lampy sufitowe na nowsze, w wyższym stopniu gustowne, pasujące stylem do zmienionych sprzętów czy nienowiutkich tapet.

Obecne meble wg włoskich designerów to rarytas na polskim rynku

meble
Dziś wybieramy meble, które świetnie wyglądają i są przy okazji funkcjonalne. Tak, więc ludzie, którzy biorą udział w projektowaniu mebli rozumieją, że tak samo istotny jest design jak to, czy szafa pomieści odpowiednią ilość ubrań. Dlatego właśnie tak pasującą nam opcją są nowoczesne meble włoskie. Projektanci z Włoch już dawno doszli do wniosku, że należy łączyć ładne z pożytecznym i nie chodzi tu tylko o garderoby, ale również o komody, stoły, materace i wszystkie mniej lub bardziej zauważalne w domu elementy. Jeżeli więc mamy zamiar kupować meble, które będą pięknie wyglądały i na dodatek na pewno uda nam się w nie włożyć to, co musimy gdzieś schować, to powinniśmy wybrać meble z włoskich kolekcji.

Którą nabyć lampę? Nowoczesne oświetlenie wnętrz

nowoczesna lampa
Lampy, to pierwiastek aranżacji wnętrza, który w największym stopniu zasługuje na miano wielofunkcyjnego. Ma on za misję oświetlić pomieszczenie, upiększyć go, utworzyć przyjemny nastrój, wydobyć strukturę ścian i także skorygować proporcje pokoi. Jak sprytnie oświetlić wnętrze i na co zwracać uwagę przy kupnie lampy?

Oświetlenie – pomysł na ozdobę domu

images
Kiedy urządzamy nasze mieszkanie, pragniemy, aby wszystko było niepowtarzalne. Zastanawiamy dniami i nocami nad każdym detalem. Chodzimy po salonach w poszukiwaniu pasujących do naszej wizji mebli iodpowiednich akcesoriów. Oglądamy czasopisma wnętrzarskie, poszukując natchnienia. Aranżacja każdego wnętrza to odzwierciedlenie naszej indywidualności. Poza tym, pragniemy najzwyczajniej w świecie czuć się we własnych czterech ścianach dobrze i komfortowo.