Tag Archive: mebel

mebel

Aranżacja salonu to nie lada wyczyn. To niezwykle ważna kwestia. Czy wiesz jak to zrobić, co będzie tam najkorzystniej pasować?

Sofa rozkładana Bari, regał ażurowy
Salon jest pomieszczeniem najważniejszym. Jest wizytówką naszego małego świata, do którego zapraszamy znajomych, ale w ktorym sami z dużą częstotliwością siedzimy. Stąd też, aranżacja salonu powinien być odpowiedni pod każdym kątem, w każdym elemencie.

Designerskie fotele oraz krzesła wspaniałe do ogromnej liczby wnętrz

stylowy fotel
Design to w tej chwili popularny termin, którym z chęcią posługują się wszyscy dobrzy producenci mebli. Czy jednak w każdej sytuacji użycie tego terminu jest uzasadnione, jak odróżniać dobre fotele designerskie od mebli, jakie wcale nie są tak stylowe, jak się w większości wypadków wydaje? Kwestia nie jest tutaj prosta. Świetnie w razie wątpliwości zwrócić się do specjalistów, przeglądać wiele różnych pism designerskich, jak również poczytać odrobinkę więcej na temat designu.

Nowoczesny dom – szklane elementy dodadzą mu uroku. Zobacz, czy ten rodzaj aranżacji jest dla ciebie

szafka
Nowoczesne wnętrza można osiągnąć na przynajmniej kilka sposobów. Jednym z nich jest zastosowanie poszczególnych materiałów, typowych dla takich wnętrz. Zazwyczaj jest to stal, kamień, czy szkło. To ostatnie jest zresztą modne już od dłuższego czasu.
Szklane elementy w domu nadają wnętrzom wyrafinowanego charakteru. Jednakże podstawową zaletą – szczególnie jeśli chodzi o takie elementy jak szklane drzwi bądź schody, jest zwiększenie przestronności danych wnętrz. Transparentne tworzywo jakim jest szkło doskonale komponuje się z każdym innym tworzywem. Stąd też, niezależnie czy to będą szafki rtv, schody, czy szafy przesuwne ze szklanym frontem – każdorazowo uzyskujemy ciekawe połączenie.