Nasze domy wyczekują na naszą twórczość

<div style="text-align:justify">Dawny szkolny zeszyt, a w nim zadanie domowe pt. jak wyobrażam sobie swój dom w roku 2015? Czegóż nie miało w nim być. Latające meble, dziwaczne urządzenia sterowane jednym guzikiem, jedzenie w pigułkach, drzwi do kosmicznej teleportacji. I naturalnie niewielki, zielony kosmita, który wpadł pobawić się najnowocześniejszym modelem międzygalaktycznej rakiety. </div>

Stary kajet w linie, a w nim wypracowanie domowe nt. jak widzę swój dom w roku 2015? Co też nie miało w nim być. Latające sprzęty, dziwaczne przyrządy obsługiwane jednym guzikiem, jedzenie w pigułkach, drzwi do międzygwiezdnej teleportacji. I naturalnie niewielki, zielony Marsjanin, który wpadł pobawić się najnowocześniejszym modelem międzygalaktycznej rakiety.

meble

Autor: Wierszyłłowski i Projektanci
Źródło: DuPont™ i Corian®
Póki co, znajdują się w nim nowoczesne sprzęty, choć z całkiem długą tradycją jak choćby szafa. Szafa, która dawniej, za czasów prababci, uważana była za mebel do sypialni. Zamów w Warszawie kuchnie na wymiar O popularności szaf, przesądza parę głównych zalet – obszerność, uniwersalność, praktyczność a także możliwość wielu stylizacji. Meble na wymiar Warszawa, to sprzęty, które można dostosować do pomieszczeń o niemalże dowolnej wielkości i kształcie.

Dzięki temu, całkowicie decydujemy o funkcjach i sposobach zaprojektowania przestrzeni wokół nas. Takie meble są szansą odkrywania wielu możliwości urządzenia pomieszczeń w naszym osobistym stylu. Pobudzają do myślenia i dają poczucie – wiem, że to co zaprojektuję, jest najlepsze dla mnie. Zlecając wykonanie pojemnej szafy na wymiar Warszawa, zapewniamy naszemu domowi wygodę i porządek. Wariantów jest sporo. Możemy wybierać formy zarówno lekkie jak i solidne. Możemy dobierać barwy jasne i ciemne, style awangardowe, tradycyjne aż po eklektyczne. Meble na wymiar dają nam wolną rękę w aranżowaniu domu.

wyposażenie wnętrz

Autor: kimubert
Źródło: http://www.flickr.com
Szafy na wymiar – zamówienia w Warszawie
Dobrze zaprojektowana i wyposażona szafa, będzie po prostu praktyczna. Środek takiej szafy możemy wyposażyć w dowolną ilość modułów i dowolny system półek. W dowolnym miejscu możemy zaplanować miejsce na ubrania wierzchnie oraz inne rzeczy potrzebujące powieszenia. Drzwi szafy możemy wypełnić niemalże dowolnym tworzywem. Mogą to być płyty laminowane w różnorodnych kolorach oraz fakturach. Gdy lubimy naturę znakomitym wyjściem mogą być drzwi do szafy stworzone z płyt rattanowych. Wykonanie drzwi z szyby szyby dekoracyjne mlecznej lub przezroczystego poliwęglanu, nada pomieszczeniu lekkości. Gdy będziemy mieli zamiar wizualnie powiększyć wnętrze, to możemy na drzwiach do szafy wykorzystać lustra. Zobacz więcej tutaj