Tag Archive: noc

noc

Urlop na łonie natury, a więc co wziąć pod namiot?

Przewidujesz wyprawę nad jezioro albo w góry? Zamiast ośrodków lepiej wybrać nocleg pod namiotem: niedaleko natury, bez zbytnich kosztów, może mniej komfortowo, za to z przygodą w tle.
Wyjeżdżasz pod namiot po raz pierwszy? Koniecznie zaznajom się z naszym przewodnikiem i sprawdź, co ze sobą wziąć! Dziś w każdym większym kurorcie albo miejscowości turystycznej możesz znaleźć pole kempingowe, na jakim za niewielką opłatą da się rozłożyć się z namiotem, a także skorzystać z sanitariatu.

Czy opłaci się nabyć sosnowe meble?

Podczas gdy potrzebujemy zaopatrzyć mieszkanie w nowe mebelki, stajemy przed kłopotem – zakupić meble drewniane czy też meble zrobione z płyty?
Do niedawna w wielu mieszkaniach panowały mebelki zrobione z płyty – były sporo tańsze względem drewnianych mebli, ogólnodostępne, miały też rozmaite wybarwienia, prócz tego były bezproblemowe w do pielęgnowania i funkcjonalne.

Urządzamy sypialnię w stylu nowoczesnym

Alkowa jest twym domowym schronieniem, miejsce ukojenia. Bez względu na to, który kierunek aranżacyjny wyselekcjonujesz – współczesny, romantyczny, orientalny czy awangardę – jedno musi być pewne: alkowa musi być jak ze snów!