Parę porad o wyborze oryginalnego stołu do domu.

<div style="text-align:justify">Stół jest bardzo ważnym meblem w naszym domu. Raczej niełatwo obejść się bez niego, dlatego też niezależnie od rozmiarów mieszkania, decydujemy się na mniejszy czy większy stół. W jaki sposób go kupić, żeby dobrze pasował do wystroju wnętrza? Rzecz jasna możemy zdecydować się na masową produkcję dostępną w każdym sklepie. Zakupimy tam solidne, ale niespecjalnie oryginalne meble. Jeśli preferujecie posiadać w domu to, co inni oraz nie chcecie się jakoś odróżniać, będzie to dla was właściwe rozwiązanie. Takie meble łatwo dopasować do innych i jest to wyjście bezpieczne.</div>

Stół jest niesamowicie ważnym meblem w naszym mieszkaniu. Raczej ciężko obejść się bez niego, z tego powodu niezależnie od wielkości mieszkania, nabywamy mniejszy czy większy stół. Jak go zakupić, by odpowiednio pasował do wystroju wnętrza? Naturalnie możemy wybrać masową produkcję oferowaną w każdym sklepie. Nabędziemy tam porządne, lecz niespecjalnie oryginalne meble. Jeśli lubicie posiadać w domu to, co inni oraz nie chcecie się jakoś wyróżniać, będzie to dla was właściwe rozwiązanie. Takie meble łatwo dopasować do pozostałych i jest to wyjście bezpieczne.

Aranżacja salonu

Autor: RuckZuck
Źródło: RuckZuck
A gdyby tak zdecydować się na jakąś inną wersję? Chcielibyście, żeby stół, przy którym zasiada cała rodzina, przyjaciele był meblem wyjątkowym? Można powiedzieć – meblem z duszą, czy też przynajmniej z historią? Co powiecie na stoły ze starego drewna? Właściwie każdy będzie inny, bo w tym przypadku masowa produkcja nie wchodzi w rachubę – uwielbiam stoły ze starego drewna. Pragnęlibyśmy tutaj zwrócić uwagę na fakt, że jeżeli słysząc określenie stoły ze starego drewna myślicie, że to jakieś antyki, to mylicie się. Wiadomo, taki stół powinien świetnie pasować do stylu shabby chic, jednak tak samo dobrze można go ustawić we wnętrzu industrialnym. Tak, to nie jest błąd. Stoły ze starego drewna niejednokrotnie wytworzone są z drewnianego blatu i nóg lub pozostałych elementów wykończenia z nowoczesnych materiałów – dla przykładu szczotkowanej stali czy hartowanego szkła.światło (zobaczysz tu)Dzięki temu taki mebel super będzie pasować do wnętrza nawet industrialnego loftu. Oprócz tego już sam krój płyty może wpływać na to, iż stół mimo wykonania ze starego drewna, będzie wyglądał współcześnie. Do wytworzenia takich stołów stosuje się rozmaitego rodzaju drewno, stąd bogactwo odcieni i faktur, jakie damy radę uzyskać. Producenci pozyskują to stare drewno z różnych źródeł.

meble w nowoczesnej sypialni

Autor: Mikhail Golub
Źródło: http://www.flickr.com
Materiałem bywają dla przykładu części konstrukcyjne rozebranych domów, dechy ze starych wagonów z pociągu i dużo innych. Mimo, iż drewno ma czasem ponad sto lat, nie należy bać się szybkiego zużycia, bowiem cała sztuka w tym, by je odpowiednio przystosować i zakonserwować, nie likwidując największego waloru, jakim są spękania oraz specyficzna barwa.

Chcemy Cię zaprosić do następnej pasjonującej strony – kontynuuj przeglądanie (http://www.reling.pl/pl/c/Ociekarki-na-naczynia/38) bez limitów, aby mieć możliwość zapoznania się z innymi wpisami na powyższy temat.

Stoły ze starego drewna to naprawdę świetna propozycja do wielu mieszkań.