Projekt duża umywalnia

<div style="text-align:justify">Duża toaleta to marzenie każdego . Kiedy jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami dużej łazienki, <strong>stwórzmy</strong> w niej jedyny w swoim rodzaju nastrój, nie zapominając o funkcjonalności.</div>

Duża łazienka to marzenie każdego z nas. Jeśli jesteśmy szczęśliwymi właścicielami dużej łazienki, stwórzmy w niej jedyny w swoim rodzaju nastrój, nie zapominając przy tym o funkcjonalności.

kostka brukowa

Autor: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
Duża łazienka wymaga dobrego projektu, aby była funkcjonalna, przytulna oraz komfortowa. Funkcjonalnie zaprojektowany układ umywalni będzie decydował o tym, czy poczujemy się w niej faktycznie komfortowo. Duże umywalnie stwarzają możliwość czytelnego podziału na dwie strefy: kąpielowo-sanitarną, zwaną mokrą i wypoczynkową, zwaną suchą.

Mamy dla Ciebie ciekawy wpis (https://www.filtry.pl/pozostale-filtry/) – tam znajdziesz ogrom intrygujących artykułów oraz postów. Nie zwlekaj tylko wejdź!

W trosce o wystrój łazienki i harmonizowanie ze sobą obu stref, w trakcie jej aranżowania trzeba zadbać o harmonię między przestrzenią a funkcjonalnym wyposażeniem umywalni.

Duże umywalnie mają miejsce na wygodne wyposażenie, takie jak m. in. wanny sześciokątne. Jak urządzić umywalnię estetycznie oraz praktycznie? Bardzo funkcjonalne będzie umieszczenie w dużej toalecie dwóch umywalek, w szczególności, kiedy z niej korzysta więcej niż jedna osoba. Dwie umywalki pomogą rozładować poranną „gorączkę” przed wyjściem do pracy czy do szkoły. Model umywalek dobieramy kierując się głównie użytkowymi względami. Jeśli będzie służyła tylko do mycia dłoni a także zębów, możemy zakupić model przeciętnej wielkości a także głębokości. Jeśli lubimy myć głowę w umywalce, musimy wypatrywać modelu umywalki głębokiego oraz dużego, z baterią posiadającą ruchomą końcówkę.

Model umywalki musi dobrze komponować się z pozostałym wyposażeniem strefy sanitarnej a także wypoczynkowej w toalecie. Ponad umywalką w umywalni zwykle wieszamy lustro.