Remont łazienki – jaki trend jest w chwili obecnej najbardziej popularny w w naszym kraju?

<div style="text-align:justify">Przychodzi w życiu taki czas, gdy dochodzi się do wniosku, iż należy dokonać zmian w czterech kątach. Remont to chwila nasilonych wydatków. Znacznie większym kłopotem robi się jednak coś znacznie innego – wybór. </div>

Nadchodzi w życiu taki okres, gdy dochodzi się do wniosku, że trzeba dokonać przemian w czterech kątach. Remont to czas nasilonych wydatków. Znacznie większym problemem staje się jednak coś znacznie innego – wybór.

Decyzja od czego wystartować. A jeśli już zdecydujemy, tworzy się następny kłopot – jakie materiały zakupić, jakich firm, czy remontować samemu czy wynająć specjalną ekipę? Kafelki czy drewniane płyty? Ściany białe czy szare? Kiedy kupić wyposażenie?

Meble od polskiego producenta

fragment łazienki w kolorystyce czarno-białej

Autor: Hotel Arthur
Źródło: http://www.flickr.com

Jednym z najistotniejszych wyborów jest decyzja w zakresie producenta mebli. Na regionalnym rynku jest ich wielu. Sklepy ścigają się w cenach i promocjach, reklamują swoich stałych dostawców, bądź firmy, które w tej chwili są najbardziej na czasie (nagradzane aranżacje). Warto podkreślić, iż nasi producenci nie są już w europejskim ogonie. Meble od polskiego producenta cechuje solidność. Są uznawane nie tylko w kraju, ale i za granicą, gdzie mierzą się ze światowymi markami i są wyróżniane choćby za nowatorski design. Można je kupić w większości dużych miast, jak Poznań czy Lublin, ale i w tych mniejszych, jak Głogów czy Płock.

Plusem jest zatem osiągalność, szybki kontakt ze sprzedawcą i prosta reklamacja w przypadku defektu w chwili transportu. Również brak choćby drobnego elementu, można błyskawicznie skorygować. Wysyłka z kraju, szybciej trafi do nabywcy mebli, niż – przykładowo – z Włoch. Wielu rodzimych producentów ma oryginalne kolekcje mebli łazienkowych. Zrobione z doskonałych produktów, jak wilgocioodporna, niezwykle ważne w przypadku łazienek, płyta HDF. Obecny styl to meble uniesione nad dolną powierzchnią. Łazienka staje się dzięki temu wizualnie większa. Przy okazji zdecydowanie łatwiejsze jest także sprzątanie. Zobacz aktualną propozycję:

Katalogi – unikalna rada

Kolekcje mebli łazienkowych można wyszukać w katalogach, jakie udostępniają producenci. Są one zarówno w wersji papierowej (wystawione w sklepach), jak i elektronicznej na stronie www. Warto zaznajomić się z ich treścią. Zaprezentują, jaki obecnie trend panuje, jakie rozwiązania są lepsze w mniejszych pomieszczeniach, gdzie można kupić odpowiednie meble.

Nie czekaj! Jeżeli ciekawi Cię ten tekst, to kolejny interesujący wpis (http://klimland.pl/klimatyzacja-warszawa/) ukryty jest w tym linku. Zostaw nam swój wniosek – będzie nam niezwykle miło.

W katalogach są też instrukcje montażu, które są niezwykle pomocne w chwili, gdy chcemy osobiście dokonać całego remontu.