Tag Archive: salon

salon

Meble w niebanalnym stylu

images
To miłe, że w ostatnich latach większa liczba mieszkańców Polski zwraca dużą uwagę na wszelkie kwestie dotyczące stylu własnego mieszkania. A co najistotniejsze, generalizując nasze mieszkania nie rażą kiczem jak kiedyś. Główna przyczyna owego stanu rzeczy jest oczywista – możemy kupić najróżniejsze meble, jeżeli będziemy mieć chęć, na spokojnie możemy sprowadzić do salonu meble z Kenii, Wietnamu bądź Japonii. Serdecznie polecam takie nieco mniej popularne kraje – gwarantują one niezwykłe walory!

Sposoby na współczesny a, także ciekawy design własnego mieszkania

loft
Coraz więcej bogatych ludzi chce w dwudziestym pierwszym wieku mieć szykowne i najlepiej urządzone mieszkanie, sprawa ta jednak nie jest czasami czymś prostym. Dobra aranżacja pokoi wymaga posiadania określonej wiedzy na temat tajników designu, jak również pewnego wyczucia tematyki estetyki. Dobrze jest tu czasami ufać intuicji, lecz także posiadać pewne informacje na temat najnowszych trendów w designie. Czy najlepiej kupować nowoczesne meble, a może raczej wybrać fotele designerskie? Aby podejmować decyzję w tej rzeczy dobrze jest przez chwilę przyjrzeć się tej tematyce.

Oświetlenie – pomysł na ozdobę domu

images
Jeśli aranżujemy nasze mieszkanko, pragniemy, aby wszystko było wspaniałe. Zastanawiamy godzinami nad każdym drobiazgiem. Chodzimy po marketach w poszukiwaniu nadających się do naszej wizji mebli iniezbędnych dodatków. Wertujemy czasopisma wnętrzarskie, poszukując natchnienia. Wystrój każdego wnętrza to odbicie naszej osobowości. Ponadto, chcemy po prostu czuć się we własnych czterech ścianach miło i komfortowo.

Zjawiskowe dopełnienia do domu – na co zwracać uwagę?

wnętrze w stylu japońskim jako przykład projektu mieszkania
Przestrzeń to nie tylko meble.
Wykończenie przestrzeni pokoju, to nie jedynie stylowe meble. Prawdziwy efekt „wow” osiąga się poprzez drobne artykuły, która swoim wyglądem konkretyzują całą przestrzeń wydobywając pełnię jej jej unikalną atmosferę.
Dawniej sztandarowym sposobem na osiągnięcie tego celu, było powieszenie malowideł płóciennych.