Sklep z meblami eleganckimi

<div style="text-align:justify">Wystrój wnętrz jest bardzo istotnym elementem mającym wpływ na wygodę mieszkańców. Długie lata komunizmu odcisnęły swoje piętno w formie wszechobecnych, tandetnych meblościanek. Na dzień dzisiejszy najpopularniejsze w mieszkaniach w Polsce są elementy umeblowania oferowane w dużych sieciowych sklepach meblowych. W opozycji do tych sklepów stoją specjalistyczne salony sprzedające meble, źródła światła i elementy dekoracyjne od najbardziej znanych światowych designerów. Jest to towar dla osób doceniających przede wszystkim estetykę wykonania, posiadających dobry gust i zasobny portfel. W takich sklepach neizwykle chętnie zakupów dokonują wykwalifikowani dekoratorzy wnętrz.</div>

Wystrój wnętrz jest neizwykle istotnym czynnikiem wpływającym na komfort domowników. Długie lata komunizmu odcisnęły swoje piętno w formie często widywanych, tandetnych meblościanek. Na dzień dzisiejszy najbardziej popularne w polskich mieszkaniach są elementy umeblowania sprzedawane w popularnych sieciowych sklepach meblowych. W opozycji do tego rodzaju marketów są wyspecjalizowane sklepy sprzedające meble, źródła światła i elementy dekoracyjne od najbardziej znanych światowych designerów. Jest to asortyment dla osób doceniających przede wszystkim jakość wykonania, posiadających wysublimowany gust i zasobny portfel. W takich sklepach neizwykle często zakupów dokonują wykwalifikowani dekoratorzy wnętrz.

meble w sklepie meblowym

Autor: Monika Ďuríčková
Źródło: http://www.flickr.com
Meble przez duże MW asortymencie sklepu z designerskimi meblami znajdują się na pierwszy miejscu szafy, regały i komody (więcej o zagadnieniu tu: meble Damnet). Nie brak tam jednak dodatków, takich jak dekoracje kominkowe czy nowoczesne lampy, które stanowią jeden z najczęściej sprzedawanych towarów. Wszystkie towary są wykonane ręcznie z najlepszych tworzyw – egzotycznego drewna, dobrej jakości skóry (owcze skóry) czy tworzywa sztucznego. Towar jest najczęściej ułożony według stylu, jaki reprezentuje – ekologicznego, tradycyjnego, egzotycznego, skandynawskiego czy nowoczesnego. Każdy klient może więc znaleźć coś odpowiedniego, co będzie dopasowane do urządzanego wnętrza, a wszystko to opatrzone nazwiskiem światowej klasy designera.

Innowacyjne oświetlenie do każdego pomieszczenia
Najbardziej istotnym elementem wyposażenia każdego pomieszczenia jest właściwie dopasowane żródło światła ( więcej informacji tu: ciekawa strona o lampach). Odpowiednio dobrana barwa światła o dobrym natężeniu może w znaczny sposób wpływać na nastrój panujący w pomieszczeniu. By to uzyskać wykorzystuje się różne zestawienia lamp głównych, stojących lub plafonów, w zależności od wystroju i wielkości wnętrza.

W salonie z towarami designerskimi można też uzyskać specjalistyczną poradę dekoratora wnętrz i wybrać urządzenia oświetleniowe zanych marek. Największym szacunkiem w kwestii oświetlenia cieszą się lampy artemide, które są świetnie zaprojektowane i wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Ceny lamp tej marki są niestety bardzo wysokie i wahają się od kilku, do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.