Trendy szarości w domowych wnętrzach.Trendy kolorystyczne w aranżacji mieszkań na 2016 rok.

<div style="text-align:justify">Na mieszkanie patrzymy z sentymentem, jednak czasami konieczna jest <strong>chociaż</strong> nieduża odmiana wystroju, dzięki jakiej zyska on znów świeży <strong>powiew</strong>. Z biegiem czasu przecież upodobania mieszkańców się zmieniają i to, co pociągało wzrok jeszcze rok temu, może stracić uprzedni czar.<br />Świat jak też nasze otoczenie przekształcają się w obłędnym tempie. To stąd odcienie w naszych mieszkaniach stanowią swoistą formę zapisu obecnych czasów – rzeczywistości, nastrojów bądź upodobań. Podpowiadamy, jakie zestawienia kolorystyczne będą na topie w 2016 roku.</div>

Na mieszkanie spoglądamy z sentymentem, jednakże czasami potrzebna jest chociaż niewielka odmiana wystroju, dzięki której zyska on znów świeży powiew. Z czasem przecież preferencje lokatorów się zmieniają i to, co przyciągało wzrok jeszcze rok temu, może utracić uprzedni czar.
Świat oraz nasze otoczenie zmieniają się w obłędnym tempie. To dlatego kolory w naszych gniazdkach stanowią specyficzną postać zapisu obecnych czasów – rzeczywistości, klimatów albo upodobań. Podpowiemy, jakie zestawienia kolorystyczne będą na topie w 2016 roku.

szary pokój

Autor: Bill Wilson
Źródło: http://www.flickr.com

Skandynawski sznyt jest hitem w aranżacji mieszkań. Czar tkwi w naturze państw Północy. Wystarczy wyimaginować sobie buchty, gejzery, lodowce bądź zorzę polarną, żeby wyczuć tenże klimat. Natchnienie przyrodą i naturalność jest kwintesencją tego stylu. Warto stworzyć wesołą, przytulną przestrzeń w typie skandynawskim. Jeżeli idzie o dekoracje wnętrza w tym stylu, najlepiej postawić na jasną kolorystykę, jaka nakłania do relaksu. Chłodne barwy białości, szarości albo błękitu na ścianach powiększą optycznie pomieszczenie. Wystrój (zobacz apdmarket.pl) wnętrz dopełnią wybielane sprzęty, futrzane czy szklane akcesoria.

Świat oszalał na punkcie nude, a dzisiaj cieliste tonacje królują nie wyłącznie w branży odzieżowej oraz kosmetycznej. Weszły też do aranżacji pomieszczeń. Nude ma dużo odcieni, od złamanych bieli, poprzez piaskowe jak też koralowe, po pomarańczowe. Takie farby stanowią delikatny kolor na ścianach. Przy ich wykorzystaniu skonstruujemy stylową jak też uniwersalną przestrzeń. Warto wybrać też ciepłe kolory metali: miedzi i mosiądzu. Do takiej aranżacji pasują miękkie kobierce w minimalistycznych pomieszczeniach uzupełnionych o designerskie, współczesne meble. Również dodatki do kuchni zaplanuj w ciepłych kolorach – tutaj znajdziesz dodatki do kuchni .

Styl industrialny, a więc początkowo przystosowywanie bezpańskich hali fabrycznych oraz magazynów na mieszkanka przez cyganerię artystyczną, na przełomie lat pozyskiwał rzesze sympatyków. Aktualnie powraca w nowej, troszkę złagodzonej odsłonie w formie tak zwanego soft loftu.

Zabarwienia szarości oraz białości na ścianach łączone bywają z fakturą cegły albo betonu i fluorescencyjnymi dodatkami o zielonkawym, niebieskawym lub żółtym zabarwieniu. Dzięki temu spartańskie z zasady lofty zyskują przytulniejszy ton. To oferta dla każdego, kto docenia sobie niebanalne rozwiązania.