Urlop na łonie natury, a więc co wziąć pod namiot?

<div style="text-align:justify">Przewidujesz wyprawę nad jezioro albo w góry? Zamiast ośrodków <strong>lepiej</strong> wybrać nocleg pod namiotem: niedaleko <strong>natury,</strong> bez zbytnich kosztów, może mniej komfortowo, za to z przygodą w tle.</div><br /><br /><div style="text-align:justify">Wyjeżdżasz pod namiot po raz pierwszy? Koniecznie zaznajom się z naszym przewodnikiem i sprawdź, co ze sobą wziąć! Dziś w każdym większym kurorcie albo miejscowości turystycznej możesz znaleźć pole kempingowe, na jakim za niewielką opłatą da się rozłożyć się z namiotem, a także skorzystać z sanitariatu.</div>

Planujesz wyprawę nad nad morze bądź w góry? Miast ośrodków lepiej wybrać mieszkanie pod namiotem: blisko natury, bez zbytnich kosztów, może mniej komfortowo, za to z przygodą .
Wyjeżdżasz pod namiot po raz pierwszy? Koniecznie zaznajom się z naszym poradnikiem oraz sprawdź, co z sobą zabrać! Obecnie w każdym większym kurorcie bądź turystycznej miejscowości możesz odnaleźć pole kempingowe, na jakim za małą opłatą można rozłożyć się z namiotem, a także skorzystać z sanitariatu.

Jasne, jest też opcja nocowania po prostu byle gdzie, co z pewnością zagwarantuje dreszczyk emocji a także pozwoli przeżyć prawdziwą przygodę. Trzeba się jednak liczyć z tym, iż w wielu lokalizacjach dzikie rozbijanie namiotów będzie zakazane, a częstokroć zwyczajnie niebezpieczne. Warto więc wziąć to pod uwagę przy planowaniu wyjazdu.
landszaft - mieszkanie

Autor: Kasia
Źródło: http://www.flickr.com
mieszkań

Autor: Curver
Co przyda się na wakacjach na łonie natury oprócz oczywiście samego namiotu? Najważniejszą kwestią jest „SPAnie” – koniecznie musimy mieć z sobą karimatę lub dmuchany materac, poduszkę, przyda się także koc (na chłodniejsze noce albo dla większego komfortu). Ochronę przed opadami zagwarantuje folia malarska narzucona na namiot, na pewno przyda się też sznur do rozwieszenia ciuchów oraz spinacze. Rekomenduje się zabranie worków na odpadki, kozika, latarki, nożyc, zapalniczki a także właściwie wyposażonej apteczki a także kosmetyczki.

Jeśli będziesz żywić się na własną rękę, nie korzystając z restauracji, koniecznie powinieneś wziąć ze sobą właściwe akcesoria kosze do segregacji odpadów do przyrządzania dań: turystyczne naczynia (menażki, patelnie), talerze, kubki itd. Skąd wziąć namiot? Możemy kupić albo wbić w wyszukiwarkę: wynajem namiotów Warszawa.