Urządź własną łazienkę z polotem

<div style="text-align:justify">Każdy, kto nabywa własne mieszkanie, powinien przed zamieszkaniem jeszcze je urządzić. Nie każdemu szybko przychodzi projektowanie od początku po kolei poszczególnego pomieszczenia.</div>

Każdy, kto kupuje nowe mieszkanie, powinien przed przeprowadzką jeszcze je udekorować. Nie każdemu szybko przychodzi aranżowanie od podstaw po kolei każdego pomieszczenia.

Na szczęście z łazienką nigdy nie mamy dużego problemu. Jest to miejsce głównie funkcyjne. Lecz warto czasami przypasować je do naszego stylu.
Na początku należy zastanowić się, jaki styl łazienki będzie dla nas najbardziej właściwy. Możemy postawić na modernizm, zakupić kafelki w zimnym kolorze, grafitowym lub szarym, do tego dobrać poszczególne elementy ze szklanego lub stalowego materiału – jest to ostatnimi czasy bardzo popularna koncepcja. W celu jej minimalnego ocieplenia, należy wstawić kwiatek doniczkowy. Można także porwać się na udekorowanie łazienki w stylu bizantyjskim. Wtedy warto na ścianach zamontować mozaikę ceramiczną, która idealnie odda klimat orientu. Do kompletu wolnostojąca, pozłacana Wanna, i będziemy mogli poczuć się jak w Konstantynopolu .
łazienka

Autor: InsideLab
Źródło: InsideLab
łazienki

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Warto także wiedzieć, jakie akcesoria najlepiej kupić. Jeżeli posiadasz tylko taką możliwość, w twojej łazience powinna znaleźć się umywalka ścienna. Jest ona montowana do tynku, przez co zajmuje mało miejsca i jest bardzo stabilna. Jeżeli chcesz posiadać prysznic, nie rezygnuj z wanny. Możesz bowiem kupić taką trójkątną z dobudowaną kabiną prysznicową. Natomiast jeśli pragniesz umieścić tam kwiat doniczkowy, a nie masz okna, to najmniejszy problem. Zapytaj kwiaciarkę o rośliny preferujące wilgoć i niepotrzebujące słońca – tutaj.
Urządzanie swojej łazienki to nie małe wyzwanie.

Postawić na nowoczesność czy orientalny styl? Umywalka ścienna a może wolnostojąca? Jakie akcesoria dopasować, i wiele innych.

Jeżeli ten tekst Cię zaintrygował, to śmiało kliknij tu i zobacz, co znajdziesz w najnowszym tekście (http://www.morganinteriordesign.pl/aranzacja-wnetrz/). On także okaże się warty uwagi.

Najważniejszym jest natomiast, abyś to ty jako lokator, dobrze czuł się w tym pomieszczeniu.