W jaki sposób zaaranżować przytulny pokój dzienny?

<div style="text-align:justify">Każdyz nas całkiem odmiennie wyobraża sobie wymarzony salon. Dla jednego to będzie po największej części miejsce relaksu, w którym przed telewizorem zrzucał będzie z siebie frasunki dnia, dla kogoś innego pokój dzienny to z kolei przestrzeń do przyjmowania znajomych.</div><br /><br /><div style="text-align:justify">Jednakże jest pewna rzecz, co do której wszyscy się zgodzimy - pokój dzienny musi być na pewno przytulny{!|.</div>

Każdyz nas zupełnie odmiennie wyobraża sobie własny wyśniony pokój dzienny. Dla kogoś będzie to przede wszystkim miejsce odpoczynku, gdzie przed telewizorem zrzucać będzie z siebie frasunki dnia, dla innego salon to z kolei obszar do podejmowania przyjaciół.
Jednakże jest jedna rzecz, co do jakiej wszyscy się zgodzą – salon winien być z pewnością przytulny.

Niewielkie salony bywają bardziej skomplikowane w aranżacji.

Jeżeli masz ochotę zdobyć uzupełniające informacje na opisywany temat, to przejrzyj serwis (http://loft-shop.pl/panele-scienne-591), która takie dane ma. Niewątpliwie okażą się ciekawe.

Posiadają jednak pewien pozytyw, to znaczy mały metraż siłą rzeczy przybliża. Musimy jednak potrafić uciec od wrażenia ciasnoty. Gdy natomiast mamy do dyspozycji znaczny metraż, możemy wówczas sobie pozwolić na salon utrzymany w ciemnych odcieniach. Chociaż zwykle staramy się, by wnętrza w naszym domku były jasne i przestronne, to pokój dzienny może być wyjątkiem od tej zasady. Stonowane ciemne zielenie i czerwień, tworzą nadzwyczaj nastrojową atmosferę, wprost wymarzoną na małą drzemkę. Efektu z pewnością dopełni ogień w kominku.

narożnik z funkcją spania

Autor: Sanitec KOŁO
Źródło: http://echopr.pl/PRASA/kabina_akcent_plus_1_duze.jpg

Kluczowym fragmentem ekwipunku nastrojowego pokoju dziennego jest bez wątpliwości wygodna kanapa lub narożnik z funkcją spania – nie mogłoby być inaczej. To właśnie na niej będziemy spędzać większość czasu poświęconego na wypoczynek, powinna zatem być wygodna, dostosowana do naszych wymogów. Miękkie tkaniny na pewno wprowadzają nastrojową aurę. Stąd w naszych salonach częstokroć decydujemy się na dywan, jaki „oswaja” wnętrze.

W pokoju dziennym nie powinno też zabraknąć miękkich poduch poukładanych tak na sofie jak i fotelach i podłodze. Zadbajmy także o wystrój okien – można przyozdobić je dla przykładu zasłonami w kolorze mebli tapicerowanych.