Wielkomiejski styl w twoim mieszkaniu? Teraz to możliwe dzięki wyposażeniu domu w stylu nowojorskim!

<div style="text-align:justify">Co odróżnia styl nowojorski od innych? Nowoczesność. Nic tutaj nie jest przypadkowe. Każde zestawienie ma swój sens, mimo iż nie zawsze jesteśmy do niego przekonani.</div>

Co odróżnia styl nowojorski od pozostałych? Dojrzałość. Nic tutaj nie jest przypadkowe. Każde połączenie ma swój sens, mimo iż nie zawsze jesteśmy do niego przekonani.

Stolik z nogami od fortepianu? Oczywiście! Jaśki – każda z innym wzorem? Można? Można! Mile widziane są lampki, dużo lampek – bo co wyróżnia miasto marzeń, jak nie olbrzymie skupisko lamp? Jedni by określili to, że to trochę kiczowate. Źle myślicie. Jest szykownie i co najważniejsze domowo. Pufy tu pasują – są niezwykle eleganckie i praktyczne, bo zawsze możemy coś w nich schować.
mieszkanie, sypialnia

Autor: Mikhail Golub
Źródło: http://www.flickr.com
To nie są rzeczy tandetne – styl nowojorski odróżnia wzorzyste obicia, drewniane elementy oraz polerowany nikiel. Mieszkanie urządzone, jak w Nowym Jorku przez długi czas mają swój klimat, piękno i urok. Klimat nowojorski to przede wszystkim duża dbałość o detale. Nawet w niewielkim pomieszczeniu można pokusić się o zmienienie lokali tak, aby nabrało charakteru nowojorskiej aranżacji. Dobrze dobrana kolorystyka musi być zróżnicowana. Nie dobierajmy zatem wzoru tapety identycznie do barwy innych rzeczy, bo będzie przytłaczać! Znacząca jest także kompozycja. Jeśli wsuniemy się do salonu w klimacie nowojorskim, na pierwszym planie musi się ukazać właśnie ona.


Uporządkowana, przemyślana. Nic nie znaczy, czy będzie to komoda (komody na wymiar wrocław) a nad nią symetrycznie zawieszone ramki ze zdjęciami. Odmienne kąty tego pokoju nie muszą już być tak poskładane, ważne że posiadamy coś w centrum, który niezmiennie będzie zwracał uwagę naszą i gości. Galeria fotografii w klimacie nowojorskim obejrzysz na tu: styl nowojorski zdjęcia