Wybierz inspiracje do małych lub sporych zmian twojej łazienki

<div style="text-align:justify">Remontujesz teraz mieszkanie kupione kilkanaście lat temu? Twoja łazienka powinna być wyremontowana? Dziś proponujemy ci sposób na metamorfozę łazienki! I na szczęście niczego nie będzie trzeba skuwać! </div>

Remontujesz właśnie mieszkanie kupione kilkanaście lat temu? Twoja łazienka musi być odświeżona? Dziś proponujemy ci pomysł na metamorfozę łazienki! Obiecujemy – niczego nie będzie trzeba kuć!

pokój kąpielowy

Autor: Lazienkaplus.pl
Źródło: Lazienkaplus.pl
Jak to? Pewnie pomyślało teraz wielu czytelników naszego bloga. Jak się okazuje, możemy zmienić łazienkę prosto i łatwo, mianowicie kładąc nową glazurę na stare płytki.

Odwiedź autorskie www. Tu prezentujemy wyłącznie najlepsze rzeczy. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości, to z chęcią służymy pomocą.

Zaoszczędzimy w ten sposób dużo czasu i również usprawnimy remont! Najpierw musimy zająć kupnem potrzebnych nam do łazienki rzeczy. Jak dowodzi lou we wpisie ze zmianą łazienki w firmie jej mamy, można to zrobić z dużym wyprzedzeniem (wejdź na bloga). Masz łazienkę bez okna? Zaplanuj ją w jasnych barwach, a na suficie w zastępstwie tradycyjnego żyrandola zawieś kilka małych lampek halogenowych. Pozwoli to oświetlić jednolicie całą przestrzeń pomieszczenia. Przy lustrze zamocuj dodatkowe światło, będzie niezwykle praktyczne, gdy będziesz chciała zrobić sobie makijaż. Dodatkowo postaraj się zrobić jasne kolory płytek – optycznie zwiększą one przestrzeń i sprawią, że będzie wydawała się ona dużo większa. Nie wstawiaj również sporych szafek, postaw na niskie, zamykane półeczki. Pomyśl nad tym, czy nie będzie dobrze zabudować wanny szkłem, dzięki której wygodnie weźmiesz prysznic (zainspiruj się). Gdy już dasz odbębnisz remont pozostaje zadbać o dodatki. W sklepach teraz można znaleźć wiele interesujących kompletów – mydelniczek, kubków na szczoteczki do zębów, dozowników na mydło i itp. Dodatków obowiązkowych w każdej łazience. Mi szczególnie podobają się te w morskim klimacie… Kojarzą się mocno z wakacjami