Tag Archive: Wystrój

Wystrój

Zaaranżowanie nowej kuchni – na co patrzeć

kuchnia
Każdy z nas z utęsknieniem czeka na odbiór kluczy do nowo zakupionego lokum. I nieważne czy zaopatrzyliśmy się w mieszkanie w starej kamienicy czy na świeżo otwartym osiedlu, a może stworzyliśmy własny dom. W każdym z tych przypadków, warto zaaranżować od podstaw kuchnię, według własnego uznania. W końcu każda szanująca się pani domu pragnie posiadać to pomieszczenie urządzone najlepiej jak się da. Mamy dwie alternatywy w tym wypadku, można sporządzić meble na wymiar, lub też nabyć gotowy komplet. Która z tych ewentualności odnajdzie się najlepiej u ciebie?

Płytki ścienne i prysznice

Oryginalna łazienka: szkło, ceramika i kwiaty
Każdy domator rozumie najlepiej jak istotną partią jego domostwa okazuje się być łazienka. To tam właśnie oprócz codziennego mycia lokatorzy mają możliwość zrelaksować się po trudnym dniu roboty.

Oświetlenie – pomysł na ozdobę domu

images
Jeśli urządzamy swoje mieszkanko, dążymy, aby wszystko było niepowtarzalne. Głowimy się dniami i nocami nad każdym detalem. Biegamy po marketach w poszukiwaniu idealnych do naszej wizji mebli ipotrzebnych dodatków. Przeglądamy magazyny wnętrzarskie, poszukując inspiracji. Aranżacja każdego pomieszczenia to odzwierciedlenie naszej osobowości. Ponadto, chcemy najzwyczajniej w świecie czuć się we własnych czterech ścianach miło i komfortowo.